Niepubliczne Przedszkole z oddziałami integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Łukowicy

Budynek i otoczenie

Niepubliczne Przedszkole z oddziałami integracyjnymi im. Św. Jana Pawła II mieści się w nowo wybudowanym, wolnostojącym budynku w centrum gminy Łukowica 612 (Rynek – naprzeciw Urzędu Gminy). Przed terenem posesji biegnie wyasfaltowana droga, wzdłuż, której można zaparkować samochód. Przed budynkiem wybrukowany podjazd.

 

Przedszkole z oddziałami integracyjnymi im. Św. Jana Pawła II to miejsce, w którym są przestronne, szeroko oszklone słoneczne sale, nowe zabawki sprawdzonych producentów z atestami i certyfikatami , kolorowe dekoracje. Meble i armatura łazienkowa są dostosowane do potrzeb i rozwoju dzieci.

Sale wyposażone są w odpowiednie do wieku zabawki i materiały edukacyjne, które pozwalają na wszechstronny rozwój dzieci.

W przedszkolu ponadto znajduje się biblioteka z bogatym księgozbiorem, pokój logopedyczny i sala multimedialna z tablicą interaktywną.

 

W pobliżu przedszkola tworzy się bogato wyposażony plac zabaw, zabezpieczony dodatkowym ogrodzeniem.

Placówka ta została powołana dla rodzin, którym zależy na przedłużaniu atmosfery domu rodzinnego, jaką sami starają się tworzyć.

 

Poniżej wybrane fotografie naszej placówki 🙂


Szanowny użytkowniku! W ramach witryny stosujemy pliki cookie, aby móc świadczyć Ci usługi na najwyższym poziomie. Pliki cookie z naszej witryny internetowej nie gromadzą żadnych Twoich danych osobowych. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich użycie.